KUGLAČKI KLUB "POLICAJAC" OGULIN
kkpolicajacog@gmail.com | tel: 098 441 079

U GRADSKOM DERBIJU BOLJI OBRTNICI

U ogulinskom gradskom derbiju između KK Policajca i KK Obrtnika, u sklopu 9. kola 2.HKLZ, uvjerljivu pobjedu ostvario je KK Obrtnik – 7 : 1 (15,5:8,5) uz 132 čunja prednosti 3410:3278.

Činjenica je da su kuglači KK Policajca odigrali znatno ispod svojih mogućnosti i rezultata ostvarenih na domaćoj kuglani u prethodnim utakmicama, dok su “obrtnici” bili standardno dobri i na kraju zasluženo pobijedili.

Za KK Policajac jedinu pojedinačnu pobjedu izborio je Mladen Hećimović i s 564 srušena čunja bio najbolji pojedinac u redovima svoje ekipe. Blizu pojedinačne pobjede bio je još Branko bajt (537) ali, nakon prva dva osvojena seta, nije upio zadržati prednost do kraja. Također i Anton marković (550) nije bio bez šanse ali nije izdržao do kraja, dok su svi ostali – Zlatan Mazor (548), Mirko Birač (521) i Božo Pavlaković (558) bili bez ikakvih izgleda za pozitivan ishod dvoboja. Kuglači KK Obrtnika bili su jednostavno bolji.

Inače, ovo 9. kolo obilježile su odgode čak dvije utakmice (u Delnicama i Skradu), navodno zbog korona virusa kod nekih igrača. Slijedeće prvenstveno kolo KK Policajac gostuje kod KK Stare Hi\e u Karlovcu.

Zapisnik s utakmice KK Policajac Ogulin – KK Obrtnik Ogulin pogledajte ovdje.

Izvještaj o svim utakmicama i rezulatima nepotpunog 9. kola 2.HKLZ pogledajte ovdje.