KUGLAČKI KLUB "POLICAJAC" OGULIN
kkpolicajacog@gmail.com | tel: 098 441 079

TEŽAK PORAZ NA STARTU PRVENSTVA

Očito još nedovoljno spremni za kuglanje s ozbiljnim ekipama, kuglači KK Policajca u prvom kolu 2.HKLZ – sezona 2022-23, kao domaćini su uvjerljivo izgubili od gradskog rivala KK Obrtnika rezultatom 0 : 8 (7:17) 3354:2847.

Za ovu utakmicu KK Policajac imao je točno šest igrača, a odmah u prvom bloku Zlatko Neralić nije mogao izdržati cijeli dvoboj već samo pola, tako da je sa svega 246 srušenih čunjeva uvjerljivo izgubio. U prvom bloku igrača za KK Policajac nastupio je još Mladen Hećimović koji je sa skromnih 508 srušenih čunjeva također uvjerljivo izgubio dvoboj. 

To i loš učinak i poraz Branka Bajta (479) i Mirka Birača (504) u drugom bloku igrača utakmicu su odveli u uvjerljiv konačni poraz.

U trećem bloku igrača Božo Pavlaković (548) i Anton Marković (562) pružili su nešto bolju igru ali i oni su izgubili od svojih protivnika tako da su u konačnici “gosti” ostvarili maksimalnu i zasluženu pobjedu.

Nadajmo se da će već u slijedećem kolu, kada KK Policajac gostuje u Ozlju kod KK Kupe (nedjelja 18.09.2022.g. u 17 sati), ekipa biti kompletna i spremnija.

Zapisnik s utakmice KK Policajac – KK Obrtnik pogledajte ovdje.

Izvještaj o svim rezultatima 1.kola pogledajte ovdje.