KUGLAČKI KLUB "POLICAJAC" OGULIN
kkpolicajacog@gmail.com | tel: 098 441 079

PUNO PROMAŠAJA – NOVI PORAZ

U 6. kolu 2.HKLZ kuglači KK Policajca gostovali su u Otočcu, gdje su im domaćini bili kuglači KK Vatrogasca. Na kraju je KK Vatrogasac pobijedio s rezultatom 5 : 3 (14:10) i 60 čunjeva prednosti – 3260:3200.

Tri pojedinačne pobjede za KK Policajac izborili su Zlatan Mazor (najbolji igrač utakmice s 594 srušena čunja) te Božo Pavlaković i Mladen Hećimović, dok su svoje dvoboje izgubili Mirko Birač, Danko Gašparović i Anton Marković.

Ovom porazu svakako su kumovali brojni promašaji kuglača KK policajca, kojih se na kraju skupilo čak 56, od čega su najviše promašivali M. Birač (22) i D. Gašparović (15). DEa su njih dvojica bili koncentriraniji i precizniji ekipa KK Policajca mogla je u ovoj utakmici računati na nešto više osim “pristojnog” poraza.

No, što je tu je. Slijedeće 7.kolo KK Policajac konačno, nakon četiri uzastopna gostovanja, igra na domaćoj kuglani. U goste dolazi odlična ekipa KK Karlobaga, a utakmica se igra u subotu 23. listopada 2021.g. s početkom u 17,00 sati.

Zapisnik s utakmice KK Skrad– KK Policajac Ogulin pogledajte ovdje.

Izvještaj o svim utakmicama i rezulatima 6. kola 2.HKLZ pogledajte ovdje.