POLICAJAC SLAVIO PROTIV KLEKA

Koliko nas pamćenje služi, jedina ekipa s kojom je KK Policajac (pod tim nazivom) igrano u istom rangu natjecanja, a koju nije pobijedio – bio je KK Klek. Međutim, gostujućom pobjedom KK Policajca protiv KK Kleka u 4. kolu 2.HKLZ rezultatom 2 : 6 (8:16) i 3163:3327 u ukupno srušenim čunjevima i to se dogodilo.

U tu pobjedu, prvu KK Policajca ove sezone, svoj doprinos dali su pojedinačnim pobjedama Zlatan Mazor (546), Mladen Hećimović (559), Božo Pavlaković (583) i Branko Bajt (558), a ništa manje značajan doprinos, unatoč pojedinačnim porazima,  dali su i Mirko Birač (558) te Anton Marković (523) sa solidnim brojem srušenih čunjeva.

S ova dva osvojena boda KK Policajac trenutno zauzima osmo mjesto na prvenstvenoj tablici, dok je KK Klek uvjerljivo zadnji bez osvojenog boda.

Na čelu tablice je treći ogulinski klub u 2.HKLZ KK Obrtnik sa sve četiri pobjede, jednako kao i ozaljska KK Kupa i karlovačko KK Mostanje 1949. I upravo protiv do sada neporaženog KK Mostanja 1949 KK Policajac igra slijedeću utakmicu u 5. kolu, a utakmica je zbog prvenstvene pauze na rasporedu tek za dva tjedna tj. 15. listopada 2022.g. na Gradskoj kuglani “Klek”, s početkom u 17,00 sati.

Zapisnik s utakmice KK Klek – KK Policajac pogledajte ovdje.

Izvještaj o svim rezultatima 4.kola pogledajte ovdje.