KUGLAČKI KLUB "POLICAJAC" OGULIN
kkpolicajacog@gmail.com | tel: 098 441 079

JOŠ JEDAN DOMAĆI PORAZ

U 7. kolu 2.HKLZ kuglači KK Policajca doživjeli su još jedan domaći poraz. Ovaj puta bodovi su otišli u Pulu jer je KK Uljanik slavio rezultatom 5:3 (12,5:11,5) te 3145:3043 u ukupno srušenim čunjevima.

Ekipa KK Policajca u ovoj utakmici je bila bitno oslabljena neigranjem ponajboljeg igrača Zlatana Mazora, koji je imao prječih obveza u vezi studiranja. Zamijenio ga je debitant Nikola Luketić (403), koji još nije dostigao drugoligašku razinu kuglanja pa su Puljani samo u njegovom dvoboju stekli 110 čunjeva prednosti što im je bilo dovoljno za ukupnu pobjedu. Za nesreću domaćih kuglača podbacio je i Mladen Hećimović (482) koji je u zadnjih nekoliko utakmica bio na puno višoj razini, ali i Branko Bajt (505) koji može puno više. Ostali, kapetan Božo Pavlaković (549), Anton Marković (558) i Mirko Birač (546) ostvarili su pojedinačne pobjede ali novi poraz je bio neizbježan.

S obzirom da su i sve druge ekipe s dna prvenstvene tablice izgubile svoje dvoboje poredak KK Policajca ostao je isti kao i u prošlom kolu – 10. mjesto i tri osvojena boda.

U slijedećem kolu KK Policajac ide na teško gostovanje u Skrad kod tamošnje istoimene ekipe. Utakmica se igra u subotu 5. studenoga 2022.g. u 17,00 sati na kuglani “Zeleni vir”.

Zapisnik s utakmice KK Policajac – KK Uljanik pogledajte ovdje.

Izvještaj o svim rezultatima 7.kola pogledajte ovdje.