KUGLAČKI KLUB "POLICAJAC" OGULIN
kkpolicajacog@gmail.com | tel: 098 441 079

BEZ IZNENAĐENJA U KARLOVCU

Iako su se kuglači KK Policajca potajno nadali da bi, kao u osmom kolu kuglači KK Stare Hiže, mogli iznenaditi vodeću ekipu KK Željezničara, u zaostaloj utakmici 13. kola 2.HKLZ, koja se igrala u četvrtak 3. veljače 2022.g. u Karlovcu, to se ipak nije dogodilo. KK Željezničar je uvjerljivo pobijedio i lakše nego što su se nadali rezultatom 7 : 1 (19:5) 3422:3188. Jedini bod za KK Policajac osvojio je svojom pojedinačnom pobjedom Zlatan Mazor (597), dok su svi ostali odigrali daleko ispod svojih mogućnosti. Branko Bajt (535), Mladen Hećimović (525), Anton Marković (517), Božo Pavlaković (519) i posebno Mirko Birač (495) nisu bili ni blizu osvajanju bodova, a skupili su zajedno čak 38 promašaja (dva promašaja imao je Zlatan Mazor). 

Moglo bi se reći da je ova utakmica zapravo bila dobar trening za utakmicu koja se igra u subotu 5. veljače u Ogulinu gdje KK Policajcu u goste dolazi još jedna karlovačka ekipa KK Mostanja 1949. Radi se o odličnoj i jakoj ekipi koja na Gradskoj kuglani “Klek” u Ogulinu redovito postiže dobre rezultate pa će za eventualnu pobjedu kuglači KK Policajca morati odigrati puno, puno bolje nego u Karlovcu. 

Zapisnik s utakmice KK Željezničar Karlovac – KK Policajac Ogulin pogledajte ovdje.

Izvještaj o svim utakmicama i rezultatima 13. kola 2.HKLZ pogledajte ovdje.