KUGLAČKI KLUB "POLICAJAC" OGULIN
kkpolicajacog@gmail.com | tel: 098 441 079

BEZ BODOVA U DELNICAMA

Kuglači KK Policajca u 6. kolu 2.HKLZ gostovali su u Delnicama, gdje su odmjerili snage s mladim kuglačima KK Goranina I. Domaći kuglači bili su bolji i slavili s rezultatom 7 : 1 (16,5:7,5) uz 106 čunjeva viška – 3176:3070.

Jedinu pojedinačnu pobjedu u ekipi KK Policajca ostvario je kapetan ekipe Božo Pavlaković (519), dok su svi ostali izgubili svoje pojedinačne dvoboje. Pri tome, najbliži pobjedi bio je Mirko Birač (503), kojemu je za osvajanje boda nedostajao jedan jedini čunj. Isto tako, Zlatan Mazor (502) poveo je u setovima 2:0 ali nije izdržao do kraja već je preostala dva seta, kao i “drva” izgubio i tako propustio pobijediti. Svi ostali, Mladen Hećimović (520), Anton Marković (499) i Branko Bajt (527) glatko su izgubili svoje pojedinačne dvoboje pa su domaći kuglači upisali uvjerljivu pobjedu.

U slijedećem prvenstvenom kolu KK Policajac je domaćin ekipi KK Uljanika iz Pule.  Utakmica se igra u subotu 29. listopada 2022.g. u 17,00 sati na Gradskoj kuglani “Klek” u Ogulinu.

Unatoč ovom porazu KK Policajac je zadržao 10. mjesto na tablici s tri osvojena boda.

Zapisnik s utakmice KK Goranin I – KK Policajac pogledajte ovdje.

Izvještaj o svim rezultatima 6.kola pogledajte ovdje.