KUGLAČKI KLUB "POLICAJAC" OGULIN
kkpolicajacog@gmail.com | tel: 098 441 079

TREĆI PORAZ ZAREDOM

U gostujućoj utakmici 14. kola 2.HKLZ protiv KK Željezničara iz Karlovca, kuglači KK Policajca zabilježili su i treći uzastopni poraz u nastavku prvenstva. Domaći kuglači bili su uvjerljivo bolji i slavili rezultatom 7 : 1 (16:8) te 3218:3139 u ukupno srušenim čunjevima.

Jedinu pojedinačnu pobjedu i bod za KK Policajac izborio je Zlatan Mazor (573) koji je ujedno bio i najbolji pojedinac u redovima KK Policajca. Svi ostali, Božo Pavlaković (531), Mladen Hećimović (515), Branko bajt (503), Anton Marković (514) i Mirko Birač (503) uvjerljivo su izgubili, a jedino je Marković bio nadomak pobjede jer je, nakon trećeg seta vodio 2:1 i imao 13 čunjeva prednosti ali je u četvrtom setu sve to prokockao i izgubio za dva čunja.

Unatoč porazu KK Policajac je zadržao 10. mjesto na ljestvici, ispred KK Dubovca i KK Kleka, koji je u ovom kolu zabilježio svoju prvu prvenstvenu pobjedu u ovoj sezoni. Upravo s KK Klekom KK Policajac igra slijedeću utakmicu i to kao domaćin. Ogulinski derbi začelja igra se u subotu 4. veljače u 17,00 sati na ogulinskoj Gradskoj kuglani “Klek”.

Zapisnik s utakmice KK Željezničar – KK Policajac pogledajte ovdje.

Izvještaj o svim rezultatima 14.kola pogledajte ovdje.