KUGLAČKI KLUB "POLICAJAC" OGULIN
kkpolicajacog@gmail.com | tel: 098 441 079

KK POLICAJAC POBIJEDIO U GRADSKOM DERBIJU

Još jedan ogulinski gradski derbi odigran je u netom odigranom 8. kolu 3.HKLZ. U tom derbiju KK Policajac je, kao domaćin, pobijedio kuglače KK Kleka rezultatom 6 : 2 (14,5:9,5) te 3390:3339 u ukupno srušenim čunjevima.

Gotovo svi igrači KK Policajca u ovoj utakmici odigrali su dobro, a neki čak i iznenadili odličnom igrom i rezultatom. Posebno se to odnosi na najmlađeg Kevina Kirasića, koji je pokazao svoj veliki talent i pred njim je još jako puno dobrih rezultata i pobjeda.- No krenimo redom.

U prvom bloku igrača izjednačeno 1:1. Branko Bajt (535) je uz samo jedan osvojeni set izgubio svoj dvoboj s iskusnim Joškom Matijašićem (576), dok je Mladen Hećimović (566) s tri osvojena seta i 13 čunjeva viška pobijedio Denisa Katića (553).

U drugom bloku igrača utakmica je otišla na stranu KK Policajca. Naime, već spomenuti mladi kuglač Kevin Kirasić (540) iznenadio je pobijedivši, najprije u prvom setu Ivicu Bertovića (120), a onda u preostala tri seta i Antona Porubića (399 – ukupno s Bertovićem 519), a njegov djed Božo Pavlaković (589) lako se obračunao sa Zvonkom Salopekom (537) za vodstvo KK Policjaca 3:1 i 45 čunjeva prednosti.

I onda u završnici utakmice ponovo odličan nastup i rezultat Antona Markovića (603 – igrač utakmice) koji je, bez izgubljenog seta, pobijedio odličnog Matea Brozovića (563) i tako za KK Policajac osigurao pobjedu. Za KK Policajac je u tom trećem bloku igrača još igrao, i to opet odlično, Nikola Luketić (557) ali je izgubio od najboljeg pojedinca u redovima KK Kleka Rolanda Graovca (591).

KK Policajac je ovom pobjedom na tablici dostigao KK Klek i sada obadvije ekipe imaju po 9 bodova i trenutno zauzimaju 4. i 5. mjesto. Na čelu tablice je KK Visočica s 11 osvojenih bodova, dok je na začelju i dalje KK Dubovac s tek 4 osvojena boda.

U zadnjem 9. kolu KK Policajac gostuje u Otočcu kod KK Gacke, a utakmica se igra u subotu 2. prosinca 2023.g. u večernjem terminu od 20,00 sati.

Zapisnik s utakmice KK Policajac – KK Klek pogledajte ovdje

Izvještaj o svim rezultatima 8.kola 3.HKLZ pogledajte ovdje.