KK POLICAJAC IMA DRŽAVNOG PRVAKA, 11. 02. 2019.
Zlatan Mazor ima zlato!!! Jedini mlađi junior KK Policajca ali standardni član prve postave i jedan od najboljih igrača u dosadašnjem tijeku prvenstva Zlatan Mazor osvojio je naslov pojedinačnog prvaka RH u kategoriji mlađih juniora U-18. Ovo državno prvenstvo igrano je protekli vikend od petka do nedjelje na Kuglani ZIVT u Zaboku, a zlatni Zlatan u dva nastupa srušio je ukupno 1140 čunjeva. U prvom natupu u petak navečer 564 te u drugom nastupu u subotu 576. Prije nego je saznao da je postao državni mlađejuniorski prvak Zlatan Mazor odigrao je još i prvenstvenu utakmicu za KK Policajac u Otočcu protiv KK Karlobaga.
Drugo mjesto na pojedinačnom prvenstvu RH za mlađe juniore pripalo je Franu Hećimoviću iz KK Ponikve Zagreb, koji je srušio 1115 čunjeva, dok je treće mjesto zauzeo iz KK Zanatlija Slavonski Brod. Inače, na prvenstvu je nastupio 35 mlađih juniora iz najvećih i najuspješnijih kuglačkih klubova Hrvatske. No, najboljega mlađeg juniora dao je naš klub - KK Policajac Ogulin. Bravo Zlatane!!!!

UKUPNI POREDAK

Prvak Zlatan Mazor s trenerom i kapetanom KK Policajca Brankom Bajtom koji ga je u obadva nastupa pratio na natjecanju.